História-phone - 4. MAREC 2020
1321
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1321,bridge-core-1.0.6,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

EVENTEXPO 2013

Druhý ročník EVENTEXPO sme presunuli do nových eventových priestorov s ambíciou prilákať ešte viac odborníkov z eventovej brandže. Priestory Refinery Gallery nám pomohli k lepšiemu plánovaniu a rozmiestneniu vystavovateľov.  Veľtrh bol plný nie len zaujímavých a nových vystavovateľov ale aj divácky pútavého umeleckého programu na pódiu.

1125

návštevníkov

95

vystavovateľov

1200

m² výstavnej plochy

EVENTEXPO 2015

V treťom ročníku veľtrhu sa nám podarilo rozšíriť priestory o ďalšiu halu Refinery Gallery. Veľkosť vystavovateľskej plochy sa tak zväčšila a vystavovatelia mali väčší priestor na svoju prezentáciu. Veľtrh tak nabral na svojom rozsahu čo prilákalo viac návštevníkov.

Súčasťou tohto ročníka bola Live! Conference s medzinárodnými spíkrami, ktorú sme zorganizovali v spolupráci s asociáciou BTL-ka. Táto konferencia prilákala odbornú verejnosť, ktorá mala možnosť priamej konfrontácie so skúsenosťami event marketingových špecialistov zo zahraničia. 

V neposlednom rade bol súčasťou veľtrhu aj umelecký program, ktorý prebiehal súčasne na dvoch stageoch počas celého dňa. 

1400

návštevníkov

115

vystavovateľov

1200

m² výstavnej plochy

EVENTEXPO 2018

Štvrtý ročník EVENTEXPO naozaj nabral na obrátkach a kapacitu Refinery Gallery sme vyťažili na 100 %. Po troch úspešných ročníkoch si vystavovatelia uvedomili dôležitosť veľkosti, prepracovanosti aj detailnosti svojich expozícií a event samotný tým nabral na prestížnosti.

Enormný záujem bol pre nás impulzom porozmýšľať nad zmenou priestorov, aby sme uspokojili ešte viac vystavovateľov ako v roku 2018. Posledný ročník navštívilo rekordný počet návštevníkov a my veríme, že najbližší ročník sa nám vďaka novým priestorom podarí urobiť lákavejší a pútavejší.

1500

návštevníkov

120

vystavovateľov

1600

m² výstavnej plochy